Aktuality

Letní provoz 

 

 Dny otevřených dvěří

středa 22. 4. 2020

úterý 5. 5. 2020 

 

Pohádky

Čerpání fondů EU

 

Milí rodiče, od února 2020 byla otevřená druhá třída naší mateřské školy a proto máme možnost nabídnout vám několik volných míst na píští školní rok. Rádi bychom Vás tedy pozvaly na dny otevřených dveří, kde si můžete prohlédnout naší školku a získat informace k přihlášení dítěte do MŠ.

 

ZVEME VÁS 

VE STŘEDU 22. 4. 2020

Do mateřské školy můžete přicházet během celého dne nejlépe mezi 8:00 a 17:00 hodinou. Přijďte se svými dětmi i přáteli a nechte se pozvat na DIVADÉLKO, které pro naše děti přijede v 10:30. Představení je vhodně pro děti od 2 do 7mi let. K dispozici Vám bude vedení školy k případným dotazům.

 

V ÚTERÝ 5. 5. 2020

Během celého dne Vám budeme k dispozici pro Vše dotazy. Ukážeme Vám naší mateřskou školu a představíme Vám náš program a filozofii školy.

 

V rámci dnů otevřených dveří bude možnost podat přihlášku do mateřské školy.